top of page

Sommer på Ogna Scene

  • Forfatterens bilde: Ogna Scene Admin
    Ogna Scene Admin
  • 6. juli
  • 2 min lesing

Hjertelig velkommen til Ogna Scene i sommer! Lørdag etter lørdag har vi flotte artister på scenen og vi gleder oss til å se DEG i publikum. Pizza&Bar holdes åpent fra 12:00 til 17:00 på vår uteterrasse. Dagen Jan Teigen skal hylles med to konserter så er det åpent til 20:00. Alle konserter åpner dørene to timer før start hvor du kan finne ditt favorittbord i salen og nyte baren med pizza og godt utvalg av drikke.

Billetter Lørdag 11.juli 14:00 Amy Belle - UTSOLGT Lørdag 18.juli 14:00



Lørdag 25.juli 14:00 Hyllest Jan Teigen - UTSOLGT Lørdag 25.juli 19:00



Lørdag 1.aug 14:00




ANBEFALES! Lørdag 14.aug 20:00



Go Alive! er Norges fremste hyllest til Pearl Jam – og et av få tributeband som har fått personlig godkjenning fra bandet de hyller. Med et stjernelag av norske musikere og fullt fokus på det legendariske Ten-albumet og de største klassikerne, leverer de en konsert fylt med energi, lidenskap og autentisk 90-tallsgrunge. Er du fan av Pearl Jam og låter som Alive, Even Flow og Jeremy, er dette en kveld du ikke vil gå glipp av – sikre deg billett nå!

ANBEFALES! Søndag 23.aug 19:00



Kings of Thrash – med de tidligere Megadeth-medlemmene David Ellefson og Jeff Young – tar med seg de legendariske Megadeth-låtene tilbake til scenen. Dette er en unik sjanse til å oppleve musikerne som var med på å forme thrash metal-historien, med klassikere fra Killing Is My Business… And Business Is Good! og So Far, So Good… So What!. Kvelden åpnes av norske Under The Oak, som leverer kompromissløs thrash og heavy metal inspirert av 80-tallet. Er du fan av Megadeth, Metallica, Slayer, Testament eller Exodus, er dette en konsert du ikke vil gå glipp av – sikre deg billett nå!


 
 
 

Kommentarer


bottom of page